Złoto i Srebro w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

We wtorek 13 października odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Tym razem było dużo lepiej niż w zeszłym roku. Chłopcy stanęli na najwyższym stopniu podium – Mistrzostwo Powiatu. Dziewczęta tylko o jeden stopień niżej – Wicemistrzostwo Powiatu! Utrzymujemy swoją mocną pozycję w czołówce powiatu w lekkoatletyce.

Reprezentację dziewcząt poprowadziła Małgorzata Stefańska, a chłopców Anna Pawłowska.

Mistrzowie Powiatu pobiegli w składzie:

Krzysztof Chojnacki 6E, Maciej Kisielica 7F, Miłosz Korczyński 6E, Kamil Minkwitz 6C, Mateusz Minkwitz 6C, Mariusz Podsiadły 6E, Igor Stołecki 6F, Karol Wasilewski 6F, Szymon Lisiecki 6D, Grzegorz Kmieciak 6F, Kacper Adadyński 6F,

Wicemistrzynie Powiatu pobiegły w składzie:

Marta Burdzy 4C, Nikola Hasse 7D, Veronika Engeler 7E, Antonina Adadyńska 7D, Gabriela Greń 7D, Zuzanna Wojdyła 7F, Katarzyna Szuster 7B, Kalina Tworzydło 7B, Liwia Babińska 6E, Sylwia Kaliciak 6E. Karolina Góra 6D, Michalina Żurowska 6D,