Konkursy przedmiotowe – wyniki

Przedstawiamy wyniki I etapu konkursów przedmiotowych. Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w etapie szkolnym. Etap rejonowy (II etap) konkursów przedmiotowych odbędzie się w terminie 23-27 listopada 2020 roku, także w naszej szkole. W Regulaminie organizacji konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021 znajdują się zakresy wiedzy i umiejętności dla poszczególnych konkursów i szczegółowy terminarz konkursów.
http://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/konkursy-zachodniopomorskiego-kuratora-oswiaty/konkursy-przedmiotowe/regulamin-organizacji-konkursow-przedmiotowych-dla-uczniow-szkol-podstawowych-wojewodztwa-zachodniopomorskiego-w-roku-szkolnym-2020-2021/

WYNIKI:

Konkurs Języka Polskiego
1. Izabella Dolata
2. Maja Skarbek

Konkurs Matematyczny
1. Michał Satanowski
2. Maja Karasińska

Konkurs Historyczny
1. Piotr Godyński
2. Karolina Woltańska

Konkurs Języka Niemieckiego
1. Piotr Godyński
2. Amelia Maciążek

Konkurs Chemiczny
1. Amelia Maciążek
2. Wiktoria Łacny

Konkurs Geograficzny
1. Amelia Maciążek
2. Zofia Mędzin

Konkurs Biologiczny
1. Piotr Godyński
2. Michał Janiak

Konkurs Języka Angielskiego
1. Filip Garbacz
2. Aleksandra Pasieka

Konkurs Fizyczny
1. Amelia Maciążek
2. Filip Ostrowski

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
1. Amelia Maciążek
2. Hanna Samek