Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kim będę, gdy dorosnę”

Z okazji  XII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020  „Doradzamy – zawodowo, wybieramy – odlotowo” w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Kim będę, gdy dorosnę” dla uczniów klas I – III.

Celem konkursu było: wyrażanie własnych pragnień i myśli dotyczących wymarzonego zawodu przy pomocy wybranej techniki plastycznej. Uczniowie bardzo licznie wzięli udział w konkursie. Zgłoszone do konkursu zostały 102 prace plastyczne, z pośród, których wyłoniono 8 laureatów. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe.

Oto lista laureatów konkursu:

1 miejsce: Igor Duchowski – klasa 3d

2 miejsce: Nadia Gnap – klasa 3d

3 miejsce: Natalia Szura – klasa 1c, Zofia Świątek – klasa 2e,

Wyróżnienia:

Viviena Lender – klasa 1a,

Wiktor Małolepszy – klasa 3a,

Aleks Lester – klasa 3d,

Hanna Krynicka – klasa 3d.

Gratulujemy zwycięzcom !

I dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie !

Elżbieta Stasiak

Wioletta Masternak

Natalia Gadowska

Poniżej przedstawiamy galerię prac: