Z biblioteki

Drodzy czytelnicy,
nasza szkolna biblioteka pracuje! W razie potrzeby można zamawiać książki przez Internet, dziennik elektroniczny lub szkolną pocztę. Cały czas wybieramy, kupujemy i przygotowujemy dla Was bestsellery książkowe. Można sprawdzać nowe tytuły wchodząc na – Biblioteka zdalna- Zestawienia – A to nowości październik/listopad 2020. Wiele wspaniałych książek czeka na Was!

Aby wypożyczyć książki można:
1. Wejść na stronę internetową biblioteki ( Zdalne nauczanie – Nasze www – Biblioteka zdalna).
2. Zalogować się do konta czytelnika ( logowanie danymi z dziennika elektronicznego).
3. Wybrać potrzebną książkę z katalogu Online ( wg dowolnych indeksów).
4. Zarezerwować potrzebne książki.
5. Odebrać książki w szkole. Będą czekały na Was w dyżurce szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00.

W razie pytań – mail do nauczyciela bibliotekarza: Lidia.Kazmierska@sp3gryfino.pl
Marzanna.Mysiak@sp3gryfino.pl

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów.

Wasze Bibliotekarki
Lidia Kaźmierska