XIII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

W 2020 r. obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbywają się pod hasłem: „Nowa normalność”  i przypadają na okres od 16 do 22 listopada.  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw mające na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. To ogólnoświatowe przedsięwzięcie jest realizowane poprzez zbiór wielu wydarzeń, działań i konkursów, które inspirują ludzi do odkrywania swojego potencjału jako przedsiębiorcy, jednocześnie rozwijając więzi i współpracę.

W ramach tegorocznych obchodów ŚTP ze względu na sytuację epidemiologiczną przygotowana dla uczniów oferta zostanie  zaprezentowana na stronie internetowej szkoły, poprzez narzędzia multimedialne w następującej formie:

  1. Przedsiębiorczość bez tajemnic – (prezentacja multimedialna – 16.11.2020 r.).
  2. Zostań przedsiębiorcą, czyli Twój pomysł na biznes (17.11.2020 r.).
  3. Gry i krzyżówki (18.11.2020 r.).

 

Natalia Gadowska

szkolny doradca zawodowy