Walentynki w oddziałach przedszkolnych

14 lutego, jak co roku przypadają Walentynki, które w oddziałach przedszkolnych również są celebrowane. W salach przedszkolnych od samego rana królowała atmosfera pełna życzliwości, uprzejmości i cichych amorów. Sale były pięknie przystrojone, serduszka i czerwone balony podkreślały podniosły nastój oraz gazetki umieszczone w sali prezentowały miłosną aurę. Dzieci by podkreślić wyjątkowość dnia ubrały się na czerwono. Walentynki organizowane w oddziałach przedszkolnych były czasem pełnym wesołych zabaw, konkurencji, a także umożliwiały dzieciom zaprezentowanie swoich plastycznych zdolności przy wykonaniu drobnych niespodzianek, którymi mogły obdarować najbliższych.

Z okazji Walentynek życzymy wszystkim uprzejmości, miłości i wzajemnego zrozumienia!

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych