Dzień Dinozaura

Kalendarz oddziałów przedszkolnych pełen jest rzadkich i niespotykanych dni, dlatego nie mogło w nim zabraknąć uroczystych obchodów Dnia Dinozaura. Dzień Dinozaura obchodzony jest w Polsce 26 lutego i jest nieoficjalnym świętem na cześć dinozaurów. Jest to doskonała okazja, aby promować wiedzę na temat tych niezwykłych gadów. Wychowawcy oddziałów przedszkolnych doskonale wykorzystali okazję, aby przybliżyć swoim podopiecznym istotne fakty na temat dinozaurów, ich życia i historii. Informacje o dinozaurach zostały przekazane w atrakcyjny sposób, dzieci również grały w gry planszowe, dekorowały własne, gipsowe dinozaury, miały wykonane pamiątkowe zdjęcia w fotobudce dinozaura oraz czerpały wiedzę o dinozaurach z kolorowych książek.

Dzień upłynął w przyjaznej atmosferze pełnej ciekawych atrakcji.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych