Dyplom „Odkrywcy pisma” dla „Motylków” i „Biedroneczek”

„Motylki” i „Biedroneczki” z oddziału przedszkolnego uczestniczą w projekcie „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolakami. Realizując moduł „Książka z dzieciństwa”, dzieci wraz z rodzicami stworzyły dzienniczek ulubionych książek. Głównym zadaniem rodzica było poczytać dziecku na dobranoc, a następnie uzupełnić w dzienniczku dane na temat przeczytanej książki. Natomiast dziecko miało za zadanie wykonać rysunek na temat wysłuchanej bajki. W efekcie finalnym za wykonanie zadania każda grupa otrzymała dyplom „Odkrywcy pisma”. Widząc zaangażowanie ze strony rodziców jak i dzieci stwierdzamy, że była to dla wszystkich wspaniała zabawa. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za owocną współpracę, a dzieciom za piękne rysunki.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego