Jesteśmy na Instagramie!

Nasza szkoła dołączyła do serwisu Instagram!

Od paru dni oficjalnie możecie wyszukać na portalu Instagram @sp3_gryfino

Czym właściwie jest Instagram?

Instagram to fotograficzny serwis społecznościowy dostępny w aplikacji o tej samej nazwie. Aplikacja Instagram przeznaczona jest na smartfony, choć serwis można przeglądać także na komputerze. Pełnię swoich funkcjonalności Instagram ujawnia jednak w wersji mobilnej. Aplikacja przeznaczona jest do zamieszczania w niej zdjęć i opisów do nich.

Co będzie się tam pojawiać?

Na szkolnym Instagramie będą pojawiały się treści mniej oficjalne, w tym momencie głównie związane z tym jak nasi uczniowie radzą sobie podczas nauczania zdalnego. Jeśli chcecie pokazać nam jak pracujecie w domu, śmiało wysyłajcie zdjęcia/filmiki właśnie przez konto na Instagramie, na maila julia.cieciuch@sp3gryfino.pl lub odznaczajcie nas w swoich postach! Chcemy zobaczyć jak spędzacie swój czas podczas nauki zdalnej i nie tylko…

https://www.instagram.com/sp3_gryfino/

Julia Cieciuch