Wyniki konkursu z okazji Dnia Ziemi

22  kwietnia 2021 obchodziliśmy Dzień Ziemi pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”. To najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone święto ekologiczne. Jest ono wspaniałą okazją, by nagłośnić globalne problemy Ziemi. A jego celem jest krzewienie kultury i postawy ekologicznej oraz uświadomienie problemów związanych z ekologią. W ramach obchodów tego święta w naszej szkole został ogłoszony konkurs, w którym zadaniem uczniów było ukazanie jak oni na co dzień dbają o naszą planetę. Oddano dużo ciekawych prac plastycznych i multimedialnych, komisja miała trudny wybór w wybraniu najlepszych.

Klasy 4-8:

  • W kategorii praca plastyczna zwyciężył Jakub Hałasa, klasa 5a;

  • W kategorii praca multimedialna zwyciężył Marek Sarecki, klasa 5a;

  • Wyróżnienie Mikołaj Rosiak, klasa 6f;

Klasy 1-3:

  • Ex aequo zwyciężyli Tola Wójcik, klasa 1d oraz Tymon Mazur, klasa 2f;

  • Wyróżnienie Aleksander Hałasa, klasa 1b;

 W sprawie dyplomów i nagród skontaktujemy się ze zwycięzcami 🙂

 

Poniżej prezentujemy galerię zwycięskich prac.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Julia Cieciuch
Justyna Strzelec