Do medalu w Mistrzostwach Województwa zabrakło niewiele.

We wtorek 2 czerwca odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. To były zawody na wysokim poziomie. Sam awans do grona najlepszych lekkoatletów to już duży sukces! Prawo startu mieli tylko Mistrzowie Powiatów z całego Województwa Zachodniopomorskiego. W tym doborowym towarzystwie znalazła się reprezentacja chłopców. W finale spisali się doskonale. Co prawda nasi młodzi zawodnicy czują lekki niedosyt, ponieważ nie stanęli na podium, a do brązowych medali niewiele zabrakło. Po bardzo ambitnej walce w każdej konkurencji drużyna naszych chłopców zajęła miejsce tuż za podium. Biorąc jednak pod uwagę, że to Mistrzostwa Województwa, w których startują dzieci trenujące lekkoatletykę i to z całego województwa, końcowy wynik czyli czwarte miejsce – to naprawdę świetny rezultat – GRATULACJE!
Czwarta drużyna województwa wystartowała, pod opieką: Anny Pawłowskiej i Agnieszki Zarębskiej, w składzie: Maciej Kisielica 7F, Mateusz Minkwitz 6C, Kamil Minkwitz 6C, Mariusz Podsiadły 6E, Wasilewski Karol 6F i Krzysztof Chojnacki 6E.