Dziewięć medali lekkoatletek i lekkoatletów w Mistrzostwach Powiatu.

We wtorek 2 czerwca odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Najlepsi lekkoatleci powiatu gryfińskiego walczyli nie tylko o medale, ale również o możliwość startu w Mistrzostwach Województwa. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców łącznie zdobyli 9 medali w tym: 1 złoty, 3 srebrne i 5 brązowych.
Najlepiej, ponieważ jako jedyna wywalczyła awans do Mistrzostw Województwa, wypadła Alicja Smołuch 8A – 1 miejsce w biegu na 600m.
Gratulacje również dla pozostałych medalistów: Maja Kryształowicz 7C – 2 miejsce w skoku w dal, Daria Szachnowska 7C – 2 miejsce w skoku wzwyż i 3 miejsce w skoku w dal, Aleksandra Sowa 7E – 3 miejsce w biegu na 300 m, Jacek Wodzyński 7E – 2 miejsce w skoku w dal i 3 miejsce w biegu na 300 m, Jakub Buckowski 7E – 3 miejsce w skoku w dal, Leon Miziński 8C – 3 miejsce w biegu na 1000 m. Oczywiście BRAWA należą się również dla pozostałych naszych lekkoatletek i lekkoatletów, byli poza podium, ale serce „pozostawili” na bieżni!
Dziewczęta, które poprowadziła Małgorzata Stefańska: Alicja Smołuch 8A, Maja Kryształowicz 7C, Daria Szachnowska 7C, Aleksandra Sowa 7E, Zuzanna Matoszko 8A, Ramona Paleczna 8A, Maja Kusiak 8C, Wiktoria Łacny 8C, Gabriela Sznigir 8C, Maja Wolska 8C, Zuzanna Garus 7A, Antonia Górecka 7E, Zofia Mędzin 7E, Julia Pasik 7E, Maja Wiśniewska 7E.
Chłopcy których poprowadził Piotr Pawłowski: Jakub Szymański 8C, Jacek Wodzyński 7E, Jakub Buckowski 7E, Leon Miziński 8C, Wiktor Dul 7E, Miłosz Wróbel 7E.