Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

„Dzień Dziecka” to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był dla naszych przedszkolaków. Szczęście, śmiech i radość królowały w tym dniu we wszystkich grupach oddziału przedszkolnego. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Miały też okazję narysować swój wymarzony prezent. Każde dziecko, te małe i te duże, powinno wiedzieć, że przysługują mu prawa – prawo do życia, rozwoju, wyrażania własnych poglądów, a także wychowania w rodzinie. Obchody „Dnia Dziecka” to odpowiedni moment, aby im o tym przypomnieć. Dodatkowymi atrakcjami w tym szczególnym dniu było dla naszych milusińskich wyjście do lodziarni, puszczanie baniek mydlanych na placu zabaw, otrzymanie drobnych upominków oraz słodkie „małe co nieco”. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Wychowawcy grup przedszkolnych