Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Co roku w całej Polsce przedszkolaki świętują swój dzień. Przedszkolaki z grupy „Biedroneczki” również świętowały. Wychowawczynie grupy przygotowały różne atrakcje dla swoich podopiecznych. Odbyły się zawody sportowe na szkolnym boisku: przeciąganie liny, bieg z przeszkodami, rzut woreczkiem do celu i zabawy z chustą animacyjną. W sali odbyły się tańce z balonem i na gazecie. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu dyplom oraz medal. Wychowawczynie zadbały o to, aby zabawy były atrakcyjne i wywołały uśmiech na buziach przedszkolaków.

Młyńska-Małolepsza Monika

Prokowska Kamila