Złoto i brąz w Mistrzostwach Powiatu w Szkolnej Lidze LA.

Rywalizacja w sporcie międzyszkolnym rozpoczęta! Nasi lekkoatleci sprawili się, jak zwykle koncertowo. Powtórzony sukces z zeszłego roku. Brąz chłopców i zwycięstwo niezawodnych dziewcząt. W tym roku, przed zawodami nie byliśmy pewni wygranej – tym większe gratulacje dla naszych „złotek”! W nowym roku szkolnym zaszły dość duże zmiany w związku z reformą oświaty. Zamiast w Gimnazjadzie rywalizujemy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Nasi starsi uczniowie mimo, że są uczniami klas gimnazjalnych w rozgrywkach międzyszkolnych reprezentują Szkołę Podstawową nr 3 (ponieważ gimnazja jako szkoły już nie istnieją). Szkolna Liga LA to zawody drużynowe. Każdy zawodnik startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Reprezentacje chłopców i dziewcząt dały nam znów wiele satysfakcji i radości. Dziewczęta oprócz medali z najlepszego kruszcu uzyskały awans do finału wojewódzkiego! Dziewczęta poprowadziła Anna Pawłowska, a chłopców Piotr Pawłowski.

Złota drużyna dziewcząt: Natalia Wac IIIA, Aleksandra Florek IIIC, Gabriela Bartczak IIIB, Oliwia Kowalska IIIB, Honorata Lis IIIB, Wiktoria Słonecka IIID, Alicja Miler IIIE, Lea Sobaszek IIC, Klaudia Klimek IID Julia Azarkiewicz IIA, Wiktoria Kaźmierska IIA, Dagmara Golańska IIF, Julia Pawicka VIIB.
Brązowi medaliści: Filip Ziemski IIID, Dawid Andrzejak IIIF, Jakub Kumik IIIB, Filip Jazdowski, IIIE, Dawid Jankowski IIIE, Wojciech Jastrzębski IIIC, Radosław Porębiak IIID, Kamil Sieracki IIIC, Tomasz Szewczykowski IIIC, Kacper Felicki IIIC, Norbert Sarecki IIC, Kacper Michalski IIC.