Dwa medale w Mistrzostwach Powiatu w Szachach Drużynowych.

W piątek 24 listopada w GDK odbył się Finał Powiatowy w Szachach Drużynowych. Do walki o złote medale i prawo startu w finałach wojewódzkich zgłosiły się reprezentacje sześciu szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2004, 2003, 2002), i również sześć szkół w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi). Tym razem świetnie zagrali młodsi szachiści, którzy w pięciu meczach odnieśli tylko jedną porażkę z SP nr 2 w Gryfinie, w której są klasy szachowe. Ten wynik dał naszej reprezentacji drugie miejsce. Tytuł Wicemistrza Powiatu i srebrne medale – Gratulacje! Starsi szachiści tym razem nie są z siebie zadowoleni. Przegrana z SP nr 2 i remis z Mieszkowicami dał naszej drużynie dopiero trzecie miejsce. Po latach sukcesów w tych rozgrywkach, tym razem musieliśmy zadowolić się brązowymi medalami. To mimo wszystko pozycja medalowa, więc Gratulacje!
Opiekunem obu reprezentacji był Dariusz Żołnowski.
Srebrni medaliści: Liwia Babińska 3E, Hanna Grabowska 3E, Krystian Biercewicz 5A, Martyna Kuryło 7A, Piotr Wilczyński 6 B.
Brązowi medaliści: Szymon Soszka 2C, Bartosz Nędzarek 2C, Gabriel Jazukiewicz 2B, Weronika Jucha 2C.

Kilka zdjęć z zawodów IMS.

Kilka zdjęć z zawodów ID.