Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

W dniu 24 listopada wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej uroczyście obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Podczas zajęć świetlicowych dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w świetlicy przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, , śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Ten dzień w świetlicy pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem, a także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z misiem.

Wychowawcy świetlicy.