Złoto w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

W piątek 16 lutego w Widuchowej odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Turniej odbył się systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja nie zawiodła. Chłopcy potwierdzili swoje wysokie umiejętności, które zdobywają nie tylko podczas lekcji ale również na treningach pod okiem Piotra Pawłowskiego. Wygrane mecze po 2:0 z drużynami z Morynia i Widuchowej pokazały, że systematyczność w treningach przynosi świetne efekty. Złote medale i awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa – Wielkie Gratulacje!
Złota drużyna chłopców poprowadzona przez Piotra Pawłowskiego zagrała w składzie:
Sieracki Kamil IIIC, Tołpa Mateusz IIIC, Felicki Kacper IIIE, Andrzejak Dawid IIIF, Jastrzębski Wojciech IIIC, Kmieć Filip IIE, Nerlo Michał IIIC, Pawlik Jakub IIID, Azarkiewicz Wojciech VIIB, Krawczyk Konrad IIIE, Jazdowski Filip IIIE.