Brązowe medale piłkarzy w Mistrzostwach Powiatu

W piątek 27 kwietnia reprezentacja piłkarzy nożnych wzięła udział w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. W turnieju wzięły udział cztery najlepsze drużyny z eliminacji rejonowych: SP Góralice, SP Mieszkowice, SP Chwarstnica i SP3 Gryfino. W pierwszym meczu półfinałowym nasi chłopcy zagrali z reprezentacją z Góralic. Mimo dość niezłej gry przegrana 0:2 wyeliminowała ich z walki o złoto. W meczu o trzecie miejsce chłopcy zagrali z drużyną z Mieszkowic. Tym razem dużo lepsza skuteczność dała zwycięstwo 4:2 i brązowe medale Mistrzostw Powiatu – Gratulacje!

Chłopcy zagrali pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Dawid Nesterowicz IIIF, Patryk Olszewski IIF, Kacper Felicki IIIE, Michał Barticzka IIIF, Filip Jazdowski IIIE, Nikodem Nycz IIA, Konrad Krawczyk IIIE, Kacper Koncewicz VIIA, Dawid Jankowski IIIE.