Rozstrzygnięcie konkursu na patriotyczną zakładkę!

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz stulecia odzyskania niepodległości, w bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny na patriotyczną zakładkę. Wszystkie przyniesione zakładki były małymi dziełami sztuki, więc wyłonienie zwycięzców było trudnym wyzwaniem.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu

I miejsca:

Antonina Dąbkiewicz 1f, Kacper Dolata 1d, Borys Żurawski 2e, Liliana Obłoza 1d, Alicja Otto 1c, Gabriela Krawczyk 4b;

II miejsca:

Nadia Knop 1d, Oliwia Zabłocka 1f, Oliwia Pierzyńska 2e, Michalina Kopecka 1c, Hanna Małolepsza 0a, Hania Andrych 1f;

III miejsca:

Hania Cieśla 2e, Hania Starosta 1c, Igor Duchnowski 1d, Amelka Damięcka 3a, Maja Karasińska 5c, Agata Kasperska 6b;

Wyróżnienia:

Helenka Górecka 1e, Hania Walus 1e, Nelly Elsawy 1e, Szymon Januszewski 2a, Martin Socha 4d, Jakub Głębocki 1d, Magda Błaś 1f.

Wyróżnione osoby zapraszamy po odbiór nagród do czytelni szkolnej we wtorek, 13 listopada 2018 r. o godzinie 11:30.

Gratulujemy!

Wasze Bibliotekarki