W IMS bez awansu do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju.

W dniach 6 i 7 Listopada w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Widuchowej odbyły się turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju. Nasze reprezentacje zagrały z drużynami z Widuchowej i Chwarstnicy. Niestety mimo dość dobrej gry rywale okazali się lepsi. Dziewczęta i chłopcy zajmując trzecie miejsca odpadli z dalszych rozgrywek.
Reprezentację dziewcząt poprowadziła Małgorzata Stefańska, a chłopców Dariusz Żołnowski.
Dziewczęta zagrały w składzie: Martyna Kuryło 8A, Julia Pawicka 8B, Zofia Dąbkiewicz 8B, Kaja Zakrzewska 8B, Julia Wiczkowska 8B, Aleksandra Piekarz 8C, Alicja Kadłubek 8C, Lara Żelech 8C, Sandra Mizińska 7B.
Chłopcy zagrali w składzie: Wojciech Azarkiewicz 8B, Szymon Kostecki 8B. Oskar Ostrowski 8A, Aleksander Chróściak 8A, Hubert Biedroń 7C, Michał Wróbel 3B (Gim), Szymon Soszka 3C (Gim), Norbert Sarecki 3C(Gim), Kacper Blejsz 3C(Gim).