Święto pluszowego misia

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci,czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? Oczywiście,że nie. Z okazji zbliżającego się Święta Pluszowego Misia, zorganizowane zostały warsztaty dla klas 1 i 2 SP które zostały przeprowadzone przez Panią Marzenę Hajdę. Każde dziecko wykonało swojego wymarzonego misia – pluszaka którego mogło potem zabrać do domu. Dzieci własnoręcznie wykonały maskotkę z pomponów i same według swoich upodobań mogły je ozdobić. Zabawka ta towarzyszyć będzie dzieciom wiele lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Natomiast dzieci młodsze z klas 0a, 0b oraz 1d wykonały świeczki zapachowe,które wręcza swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta które będzie odbywać się w styczniu.

Katarzyna Krakowska