Awans piłkarzy ręcznych do Mistrzostw Powiatu

W czwartek 13 grudnia w Kołbaczu odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Dość dobrze zaprezentowali się chłopcy wygrywając swoje mecze z SP nr 2 z Gryfina i z gospodarzami turnieju SP Kołbacz. W meczu o pierwsze miejsce nasi młodzi piłkarze ręczni zmierzyli się z drużyną z Krzywina. Po bardzo zaciętej walce ulegli zaledwie dwoma bramkami. Mimo tej porażki nasza reprezentacja uzyskała awans do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje!
Skład reprezentacji chłopców to uczniowie trenujący pod okiem Grzegorza Gniazdowskiego: Olivier Hasse 6A, Jan Sochacki 6A, Jan Olszański 6A, Filip Ostrowski 6A, Miłosz Żeglin 6A, Oskar Fojut 6C, Piotr Godyński 6C, Antoni Poprawski 6C, Jakub Szymański 6C, Tomasz Masternak 5A, Franciszek Konopnicki 5F, Franciszek Galus 4A.
Dziewczęta niestety nie uzyskały awansu do dalszych rozgrywek. Reprezentację poprowadził Dariusz Żołnowski. Skład: Laura Smolnik 7A, Ramona Paleczna 6A, Zuzanna Matoszko 6A, Maja Wolska 6C, Małgorzata Linkiewicz 5A, Katarzyna Szuster 5B, Weronika Małolepsza 5C, Antonia Górecka 5E, Nikola Hasse 5D, Julia Pasik 5E, Aleksandra Sowa 5E.