Awans do Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej

W poniedziałek 21 stycznia odbył się turniej piłki ręcznej, którego celem było wyłonienie finalistów Mistrzostw Powiatu. Awans mogła uzyskać tylko najlepsza drużyna z rejonu. Nasze obie reprezentacje (dziewcząt i chłopców) nie zawiodły. Po wygranych meczach uzyskały awans do Finału Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej. Gratulacje!

Reprezentacja chłopców zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego: Kacper Blejsz 3C, Przemysław Kozłowski 3B, Kamil Łacny 3B, Paweł Maj 3C, Kacper Michalski 3C Jakub Poźniak 3C, Norbert Sarecki 3C, Szymon Soszka 3C, Michał Wróbel 3B, Oskar Ostrowski 8A, Kacper Koncewicz 8A, Wojciech Azarkiewicz 8B, Michał Mężyński 7B.

Dziewczęta zagrały pod opieką Anny Pawłowskiej: Ilona Nowopolska 3B, Weronika Jucha 3C, Klaudia Kochanek 3C, Lea Sobaszek 3C, Julia Pawicka 8B, Kaja Zakrzewska 8B, Aleksandra Piekarz 8C, Alicja Kadłubek 8C, Marcelina Bartosiewicz 7B, Sandra Mizińska 7B, Marta Zielińska 7B, Anhelina Zhovtaliuk 7D.