Piąte miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej

W czwartek 6 czerwca do pięknej miejscowości nadmorskiej – KOŁOBRZEGU – udały się dwie nasze reprezentacje: dziewcząt i chłopców. Odbył się tam Finał Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej. Chłopcy zaliczyli udany debiut w rozgrywkach szczebla wojewódzkiego w tej grze zespołowej. W stawce 12 najlepszych zespołów z całego województwa nasi siatkarze zajęli 5 miejsce. Pierwsze mecze Wojtek z Oskarem zagrali bardzo pewnie zwyciężając w grupie dwie drużyny. W meczu o strefę metalową przegrali z drużyną gospodarzy. Większość drużyn biorących udział w zawodach ma duże doświadczenie turniejowe, tym bardziej cieszy postawa naszych siatkarzy. Dziewczyny wypadły słabiej ulegając w dwóch pierwszych meczach z faworyzowaną drużyną z Kołobrzegu i Świnoujścia. Mimo to gratulacje dla siatkarek za dzielną postawę!
Reprezentacja dziewcząt zagrała pod opieką Anny Pawłowskiej w składzie: Julia Azarkiewicz 3A (Gim), Oliwia Barward 7D.
Reprezentację chłopców, w której zagrali: Oskar Ostrowski 8A i Wojciech Azarkiewicz 8B poprowadził Piotr Pawłowski.