W piłce ręcznej dziewcząt również awans

Dobra passa naszych uczennic i uczniów w sporcie szkolnym trwa! We wtorek 10 grudnia w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do walki o awans, w ładnej hali sportowej w Kołbaczu, stanęły zespoły z czterech szkół: SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino i gospodynie turnieju SP Kołbacz. Nasze dziewczęta rozegrały świetne zawody. Rewelacyjna gra w obronie i dobra skuteczność w ataku przyniosła trzy pewne i wysokie zwycięstwa. Awans do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje Dziewczęta!
Skład: Veronika Engeler 6D, Kalina Klimczak 6C, Zuzanna Wojdyła 6F, Nikola Hasse 6D, Julia Pasik 6E, Aleksandra Sowa 6E, Zofia Mędzin 6E, Zuzanna Sołtysiak 6E, Katarzyna Szuster 6B.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 12:0
SP nr 3 Gryfino – SP Kołbacz 6:0
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 7:0
Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski.