VII miejsce w Finale Województwa w Unihokeju Chłopców

W poniedziałek 16 grudnia, w odległym Tucznie, odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny z ośmiu powiatów województwa zachodniopomorskiego. Znaleźć się w takim gronie to nie lada wyczyn. Trzeba przejść trzy wcześniejsze poziomy rozgrywek. Unihokej w naszej szkole nie jest wiodącą grą zespołową, więc tym większe uznanie dla naszych młodych zawodników. W konfrontacji z najlepszymi niestety nie udało się wywalczyć nic więcej. Po rozegraniu trzech meczów w grupie (niestety wszystkie przegrane) zostaliśmy sklasyfikowani na VII miejscu w województwie. Jeszcze raz trzeba podkreślić, że VII miejsce na prawie 300 szkół biorących udział w tej rywalizacji to doskonały wynik, który będzie bardzo trudno powtórzyć – Gratulacje dla chłopców!
Skład drużyny: Igor Zaganiacz 6A, Jakub Buckowski 6E, Kacper Mularczyk 6A, Hubert Ochocki 6C, Wiktor Dul 6E, Wojciech Osiński 6E, Kacper Jakonis 6C, Igor Bułgajewski 6C, Maciej Wójcik 6C.
Reprezentację poprowadziła Małgorzata Hasse i Dariusz Żołnowski.
Zdjęcia z zawodów.