Pewny awans koszykarek do Mistrzostw Powiatu

W środę 5 lutego w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Zawody odbyły się w naszej sali sportowej. Do walki o awans stanęły tylko trzy zespoły ze szkół gryfińskich: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Koszykarki trenujące w naszym Uczniowskim Klubie Sportowym Olimpijczyk Gryfino udowodniły, że systematyczny trening przynosi efekty. W zasadzie nie dały szans rywalkom na nawiązanie równorzędnej walki. Bardzo wysokie wygrane w obu meczach z SP1 i SP2. Pewny awans do Mistrzostw Powiatu. Trzymamy kciuki i liczymy na medale.
Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski.
Skład reprezentacji: Zuzanna Sołtysiak 6E, Antonia Górecka 6E, Aleksandra Sowa 6E, Zofia Mędzin 6E, Hanna Rybicka 6E, Julia Pasik 6E, Hanna Grabowska 5E, Katarzyna Szuster 6B, Julia Juzyszyn 5E, Nikola Hasse 6D, Hanna Soroczyńska 6F, Lena Błajszczak 6C.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 68 : 8
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 60 : 14