Życzenia skierowane do rodziców z okazji Świąt Wielkiej Nocy

SZANOWNI RODZICE,

dziękujemy za dotychczasową współpracę. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa wspiera swoje dziecko najlepiej jak może, w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Nauczanie zdalne w takim wymiarze jest nowością – nie tylko dla Państwa i naszych uczniów, ale także dla nas – nauczycieli. Dlatego dziękujemy za wszystkie wiadomości i uwagi związane z prowadzeniem tej formy nauczania, między innymi dzięki nim modyfikujemy nasze działania.

Nie wiemy, jak długo będziemy funkcjonowali w systemie nauczania zdalnego, ani jak i kiedy odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Natychmiast, gdy tylko zostaną ustalone rozwiązania i terminy, przekażemy je Państwu.

Szanowni Państwo,
z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, proszę przyjąć dla siebie oraz swoich najbliższych, życzenia zdrowia, spokoju, pomyślności, spełnienia planów w życiu osobistym
i zawodowym.

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich
w Gryfinie