szkoła SP 3 w Gryfinie

Komunikat dyrektora

Szanowni Rodzice,

na mocy nowego rozporządzenia MEN, zdalne nauczanie będzie kontynuowane do 26 kwietnia.

By wszystko to, co jest przed nami, udało się wykonać jak najlepiej, potrzebujemy Waszego wsparcia i współdziałania.

Bądźcie Państwo w kontakcie z wychowawcami i nauczycielami Waszych pociech. Informujcie o pojawiających się trudnościach, będziemy starali się jak najszybciej i jak najlepiej im zaradzić.

Organizujcie dzieciom optymalne warunki do pracy, ale pozwólcie im, by samodzielnie pracowali – nawet jeśli to ma trwać dłużej niż z Waszą pomocą. Mobilizujcie dzieci do pracy, niech wkładają wysiłek w to, co robią. Bądźmy wobec siebie uczciwi – oceniając zadania domowe Waszych dzieci wierzymy, że to są prace wykonane przez nich.

Do dyspozycji dzieci i Państwa pozostają specjaliści od udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z nimi.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa wspiera swoje dziecko, najlepiej jak można w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości.

Danuta Joanna Bus